مهسا تاجیک، کتابخوان برگزیده استان کرمان در بیست و پنجمین دوره هفته کتاب

ساخت وبلاگ
چکیده : به مناسبت گرامیداشت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی از برگزیدگان این هفته در تا... با عنوان : مهسا تاجیک، کتابخوان برگزیده استان کرمان در بیست و پنجمین دوره هفته کتاب بخوانید :

به مناسبت گرامیداشت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی از برگزیدگان این هفته در تالار برق منطقه‌ای کرمان با برگزاری مراسمی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان، در دومین روز از هفته کتاب، همایش بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضورمهردخت وزیرپور مشاور دبیرکل و عضو هیئت امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، زهرا ترکی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی نهاد، محمد جواد فدایی معاون استاندار، محمد فرشاد رئیس شورای اسلامی شهرستان، زهرا موسی‌پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مهدی صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، محمدجواد حسین‌زاده مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمان، محمدحسین ملکی رئیس حوزه هنری، جمعی از مدیران فرهنگی استان و مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی و اساتید دانشگاه در سالن برق منطقه‌ای کرمان برگزار شد.

در پایان این مراسم از پنج نفر از کتابخوانان برتر استان تجلیل گردید. مهسا تاجیک از شهرستان فاریاب به عنوان کتابخوان برگزیده استان کرمان معرفی گردید. شایان ذکر است جناب آقای عباس شکوهی در سال 1394، فاطمه بردانیا در سال 1395 نیز به عنوان نفرات برتر کتابخوان استان کرمان معرفی گردیده اند.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ساعت 15:33&nbsp توسط کتابدار *1*  | 

مهسا تاجیک، کتابخوان برگزیده استان کرمان در بیست و پنجمین دوره هفته کتابکتابخوان,برگزیده,...
ما را در سایت مهسا تاجیک، کتابخوان برگزیده استان کرمان در بیست و پنجمین دوره هفته کتاب دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 18:16