عضویت نیم بها و بخشودگی جرائم در ایام دهه فجر 1394

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   به اطلاع مي رساند  نظر به در پيش بودن ايام الله دهه مبارك فجر و سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني با موافقت دبير كل محترم ، از تاريخ 1394/11/12 تا 1394/11/22عضويت متقاضيان ثبت نام در كتابخانه هاي عمومي به صورت نيم بهاء بلا مانع است. شايسته است ادارات شهرستان و كتابخانه هاي عمومي اقدامات لازم را  در خصوص تبليغات و انجام اطلاع رساني مناسب در اين خصوص به عمل آورند. مقتضي است تدابيري انديشيده شود تا از پذيرش فهرست تجميع شده ي افراد درخواست كننده عضويت از سوي مدارس، ادارات و ... خودداري شود. بديهي است حضور فرد متقاضي به هنگام ثبت نام در كتابخانه الزامي مي باشد. 

   

      ضمن تبريك فرارسيدن  ايام ا... دهه فجر و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، به اطلاع مي‌رساند برابر موافقت دبيركل محترم نهاد ، جرايم ديركرد كليه اعضاء كتابخانه‌هاي عمومي كه نسبت به بازگرداندن منابع كتابخانه تا پايان دهه فجر (از تاريخ دوشنبه 12/ 11/ 94 تا پنجشنبه 22/ 11/ 94) اقدام نمايند، مورد بخشودگي قرار ‌مي‌گيرد.

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 18:16
  برچسب‌ها : بخشودگی,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها