بازدید فرماندار فاریاب از کتابخانه عمومی جوادالائمه شهرستان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  به نام خالق لوح و قلم

  بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .

   

  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، فرماندار فاریاب به همراه امام جمعه شهرستان از کتابخانه عمومی جوادالائمه شهرستان بازدید کردند.

  صبح روز 25 آبان ماه، فرماندار فاریاب به همراه امام جمعه و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن بازدید از کتابخانه جوادالائمه شهرستان گفت: کتاب، دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان هاست و کسی که در این دنیای زیبا به زندگانی می پردازد، نمی تواند با دنیای کتاب بی ارتباط باشد.

   

  فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن اشاره بر نقش و جایگاه كتاب و كتابخانه در فرهنگ مردم و نجات اندیشه و تفكر از جهالت بوسیله كتاب و کتابخوانی خدمات و اقدامات کتابخانه های عمومی را مثبت ارزیابی کرد.

  حجت الاسلام والمسلمین رفیعی امام جمعه شهرستان فاریاب اظهار داشت:با توجه به اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در فرهنگ عمومی و تاریخ ملی ایرانیان باید زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب را فراهم آوریم تا شاهد افزایش سرانه مطالعه در شهرستان باشیم.

   

  + نوشته شده در  سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ساعت 9:58&nbsp توسط کتابدار *1*  | 


  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 18:16
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها