بازدید فرماندار فاریاب از کتابخانه عمومی جوادالائمه شهرستان

ساخت وبلاگ
چکیده : به نام خالق لوح و قلم بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .   به مناسب... با عنوان : بازدید فرماندار فاریاب از کتابخانه عمومی جوادالائمه شهرستان بخوانید :
به نام خالق لوح و قلم

بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .

 

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، فرماندار فاریاب به همراه امام جمعه شهرستان از کتابخانه عمومی جوادالائمه شهرستان بازدید کردند.

صبح روز 25 آبان ماه، فرماندار فاریاب به همراه امام جمعه و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن بازدید از کتابخانه جوادالائمه شهرستان گفت: کتاب، دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است و ارائه کتاب های خوب، یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان هاست و کسی که در این دنیای زیبا به زندگانی می پردازد، نمی تواند با دنیای کتاب بی ارتباط باشد.

 

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن اشاره بر نقش و جایگاه كتاب و كتابخانه در فرهنگ مردم و نجات اندیشه و تفكر از جهالت بوسیله كتاب و کتابخوانی خدمات و اقدامات کتابخانه های عمومی را مثبت ارزیابی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رفیعی امام جمعه شهرستان فاریاب اظهار داشت:با توجه به اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در فرهنگ عمومی و تاریخ ملی ایرانیان باید زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب را فراهم آوریم تا شاهد افزایش سرانه مطالعه در شهرستان باشیم.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ساعت 9:58&nbsp توسط کتابدار *1*  | 


مهسا تاجیک، کتابخوان برگزیده استان کرمان در بیست و پنجمین دوره هفته کتابفرماندار,کتابخانه,جوادالائمه,شهرستان,...
ما را در سایت مهسا تاجیک، کتابخوان برگزیده استان کرمان در بیست و پنجمین دوره هفته کتاب دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 18:16