جستجو در سامان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سامان نرم افزار مدیریت کتابخانه های عمومی کشوره که با تجمیع منابع همه کتابخونه ها امکان جستجوی آنلاین رو برای همه فراهم کرده آدرس سامان samanpl.ir شما می تونید بدون عضویت یا با عضویت در یک کتابخونه عمومی وارد سایت شده و جستجو انجام بدید . مراحل انجام جستجوی ساده بدون عضویت راحته فقط می خواهد وارد سایت بشی و از کادر جستجو شروع کنی اما مراحل جستجو با عضویت رو اینجا اوردیم که یه آموزش کوچیک قبلش دیده باشید.

  ابتدا بعد از عضویت در کتابخونه اسم و مشخصات شما با کدملی در سامان ثبت میشه دفعه اولی که وارد می شید هردوتای نام کاربری و رمز کدملیتون هست که بعد از ورود می تونین عضوش کنین ابتدا سامان از شما ایمیل می خواد تا لینک تایید رو براتون بفرسته و شما با باز کردن میلی که براتون اومده مجاز به ورود میشید اگه هم ایمیل ندارید با کتابخونه تماس بگیرید با ایمیل کتابخونه براتون فعالش می کنن ولی بعد خودتون ایمیل بسازید که ایمیل خودتون تو سامان ثبت بشه.

  برای جستجو، بهترین حالت  جستجوی  پیشرفته من هست و وارد کردن عنوان یا نام نویسنده یا ... .

  برای دیدن جزئیات کتابی که جستجو کردید می تونید در نتیجه جستجو  جزئیات رو باز کنید و از موجود بودن کتاب مدنظرتون مطمئن شید و حتی رزرو کنید.

  اگه مشکلی داشتید با کتابخونه تماس بگیرید  (03443395333) یا تو وبلاگ برا همین پست نظربذارید .

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 20:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها